SEG

ZŁOTA STRONA EMITENTA jest drugą edycją konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, którego celem jest wyłonienie najlepszej strony internetowej spółki giełdowej.

Dariusz Grzywaczewski

prezes Zarządu Radia PIN

Prezes Zarządu Radia PIN S.A., jednocześnie dyrektor marketingu i sprzedaży spółki. Skończył Uniwersytet Warszawski - wykształcenie wyższe, profil humanistyczny (dyplom z teorii komunikacji) i Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania - Master of Business Administration (dyplom z marketingu strategicznego). W Radiu PIN S.A. (dawniej AWiM Mediabank) od 1997 r., od 2003 r. członek zarządu i dyrektor marketingu i sprzedaży; wcześniej - dyrektor Wydziału Wydawnictw Periodycznych, redaktor naczelny miesięcznika BANK, Finansista; 1996-1997: Aspekt kilkullen (późn. Hammington Scott), project manager, powadził projekty wydawnicze (m.in. periodyki dla inwestorów giełdowych i instytucjonalnych) i internetowe (gospodarcze bazy danych); 1996-1993: Ringier Polska SA, redaktor naczelny, sekretarz redakcji, kierownik działu, dziennikarz (CASH, Gra na giełdzie, Z klasą); 1993-1991: Tygodnik Solidarność, dziennikarz. Opublikował ponad 600 artykułów o tematyce gospodarczej, kilkadziesiąt z zakresu reklamy, kilka z teorii komunikacji, głównie poświęcone aspektom perswazji werbalnej. Członek Business Centre Club i Instytutu Zarządzania. Żonaty, troje dzieci.