SEG

ZŁOTA STRONA EMITENTA jest drugą edycją konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, którego celem jest wyłonienie najlepszej strony internetowej spółki giełdowej.

Jerzy Bralczyk

profesor Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie

Jerzy Bralczyk

Prof. Jerzy Bralczyk (ur. 23 maja 1947 w Ciechanowie) - językoznawca polski, specjalista w zakresie języka mediów, reklamy i polityki.

Jerzy Bralczyk doktoryzował się w 1973, habilitował w 1986, a tytuł profesorski uzyskał w 2000 roku. Obecnie wykłada w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Wiceprzewodniczący Rady Języka Polskiego PAN .

Hobby: zbieranie wydań Pana Tadeusza oraz podręczników dobrego zachowania i mówienia.

Profesor Bralczyk został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi (1988) oraz Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski (1998).